Biz kimiz?

İllüstratör Habibe Irmak Engün

2013 yılında illüstrasyon alanındaki uzmanlık eğitimlerini tamamladı. 2016 yılına kadar Malta ve ABD’deki çeşitli oyun ve film stüdyolarında çalıştıktan sonra Türkiye’de benzer alanlarda çalışmalarına devam etti.

 

2016’da Elmira Art Fikir ve Sanat Atölyesi’ni kurdu. Şu anda freelancer olarak çeşitli stüdyolarla çalışmalarına devam etmekte ve Elmira Art’ta uzman ekiplerle eğitim ve workshoplar düzenlemektedir.

Klinik Psikolog Özgün Engün

Üniversite eğitimi boyunca çeşitli vakıf ve derneklerde gönüllü olarak çocuk ve yetişkin gruplarıyla eğitmen olarak aktif bir şekilde yer aldı. 2014 yılında üniversite eğitimlerini tamamladıktan sonra 2016 yılına kadar İzmir’de bir engelli bakım merkezinde ve TSK Rehberlik ve Danışma Merkezi’nde psikolog olarak çalıştı. 2016-2018 yılları arasında Youth For Understanding adlı uluslararası bir sivil toplum kuruluşunda kültürlerarası değişim alanında çalıştı. 2018-2021 yılları arasında Dünya Doktorları Derneği’nde Psikososyal Danışman olarak çocuk ve yetişkinlerle sanat içerikli terapötik grup çalışmaları gerçekleştirdi. Soma Maden Kazası, İzmir ve Elazığ depremlerinde psikososyal destek ekiplerinde yer aldı.

 

2021 yılından bu yana Göçmen Sağlığı Merkezi’nde çalışmakta ve Elmira Art’ta Sanat Terapisi ve psikoeğitim içerikli uygulamalar gerçekleştirmektedir.    

error: Bu sayfa kopyalamaya karşı korumalıdır.